• +90 (342) 325 56 96
  • aksa@aksatekstil.comKaliteli İplik için Çabalıyoruz

AKSA TEKSTİL, firmamızın yöneticilerinden olan Mustafa AKIN tarafından Gaziantep'te kurulmuştur. Mustafa AKIN ticaret ile ilgili faaliyetlerini 1985 yıllarından itibaren yürütmeye başlamıştır. Fakat 1990-1995 yıllarında dünyada olan gelişmeler ülkemizde de büyük etkileri olmuştur. İleri görüşlü ve büyümeyi hedef olarak gören firmamız 1990 yılında kurulmuştur.

Teknolojik gelişmeler tekstil sektöründe tarafımızca takip edilmiş ve bu yenilikleri yurtdışı firmaları ile yapılan antlaşmalar sayesinde poip, jüt ve diğer iplik piyasasında liderlik sıfatında yerini almış bulunuyor.

AKSA TEKSTİL, iplik sektöründe kurulduğu günden itibaren kaliteden taviz vermeden büyüyen firmamız günümüzde de kaliteden ödün vermeden faaliyetini devam ettirmektedir.

AKSA TEKSTİL olarak ileriye ve teknolojik gelişmeleri ön gören ve bu gelişmeleri kullanan halı firmalarını iplik talebinde bulunduğu ve kısa sürede temin edebilecekleri en doğru adrestir.

AKSA TEKSTİL olarak ticaret politikamız kalitenin kısa sürede temini ve kalitenin uygun şartlarda uygun fiyatlarla ulaştırılmasıdır.

AKSA TEKSTİL, modern iplik üretimine; makine parkuru, kalite kontrollü örme tesisi, gelişmiş laboratuar ve online bilgi gelişim sistemiyle günümüz şartlarına her zaman ayak uydurabilmiştir.

Değerlerimiz

Güven Veririz

Biz, her zaman en yüksek etiği hedefler, açık ve şeffaf davranırız.

Kalitede İddialıyız

Biz, en üst kalite seviyesinde hizmet vermek için çalışır ve bunu başarmanın gururunu yaşarız.

Sorumluluk Alırız

Sorumluluk almaktan asla kaçınmaz, sektörün gelişmesi için katkılarda bulunuruz.

Her Zaman Takım Çalışması

Biz, inisiyatif almayı ve yeteneği teşvik ederken takım çalışmasının başarıyı getirdiğine inanırız.

Verimli Büyüme

Güçlü yönetim, tecrübeli ve uzman personellerin, teknolojik ar-ge çalışmalarımızla devamlı büyürüz.

Güvenli Şekilde Yaparız

Biz, deneyimlerimizin getirdiği farkındalıkla önümüze çıkan mücadele alanlarını fırsatlara çevirir ve her fırsata, ‘güvenli şekilde yaparız’ tavrıyla yaklaşırız.